Naslovna > Sport > Barcelona i Borussia u četvrtfinalu
Nogomet

Barcelona i Borussia u četvrtfinalu

U nevjerojatnoj utakmici na Nou Campu, Barcelona je pobijedila Paris Sant Germain rezultatom 6-1.

Katalonci su poveli već u 4. minuti utakmice, pogotkom Suareza, a na 2-0 je povisio Kurzawa autogolom u 40. minuti. Treći pogodak bio je djelo Lea Messija, a pitanje prolaska činilo se riješenim kada je Cavani zabio za Parižane. Ipak, Barcelona je u posljednjih 8 minuta zabila 3 pogotka. Neymar je zabio u 88. iz slobodnog udarca te u 90. iz jedenaesterca.

Prolaz u četvrtfinale Barceloni je osigurao Sergi Roberto u 5. minuti sudačke nadoknade.

Borussia Dortmund je u uzvratnom susretu također izborila prolaz. Tri pogotka postigao je Aubameyang, u 4., 61. i 85. minuti utakmice. Pogodak za Borussiu zabio je i Pulišić u 59. minuti.