Naslovna > Sport

Sport

Verstappen vs Hamilton

IMG_20211221_173134

Borba za naslov ovogodišnje Formule 1 zaključena je u posljednjem krugu posljednje utrke. Sezona je bila napeta i puna upitnih situacija i sudačkih odluka, upravo zato u Sviraj Faul pozvali smo Antu Vetmu, glavnog urednika Pulsmedie i bivšeg televizijskog komentatora Formule 1.

Pročitaj »

Dinamo ide u play-off

Izvor: GNK Dinamo Zagreb

Dinamo je pobjedom od 1:0 protiv West Hama osigurao drugo mjesto u skupini H i time play-off Europske lige. Oršić je sjanim pogotkom već u četvrtoj minuti postavio konačni rezultat.

Pročitaj »

Dinamo osigurao europsko proljeće

Izvor: Hina

Nogometaši zagrebačkog Dinama remizirali su s Genkom u petom kolu Europske lige rezultatom 1-1 i tako osigurali europsko proljeće.

Pročitaj »

Konačno golijada!

Izvor: HNS Facebook

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je fantastičnu utakmicu protiv Malte u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. u Katru.

Pročitaj »

Čilić i Vekić uspješni

tennis-g3b075c7cd_1920

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić osigurao je mjesto u četvrtfinalu ATP turnira u Sankt Peterburgu. Nakon dva i pol sata igre svladao je 30. igrača svijeta, Rusa Karena Kačanova sa 6:4, 6:7 i 6:4. Rus je u trećem, odlučujućem setu, vodio s 4:1, ali je Marin potom dobio pet gemova zaredom i slavio protiv domaćina. Čilić će se u četvrtfinalu susresti sa Španjolcem Robertom Bautistom Agutom.

Pročitaj »

Dinamo izgubio od Rapida

HN20211016235155

Dinamo je na gostovanju u Beču izgubio s 2:1 protiv Rapida, upisavši time drugi poraz u skupini H Europske lige. Rapid je golom Grülla poveo u devetoj minuti, a Oršić je već u 24. doveo Dinamo do izjednačenja. Hofmann u 34. zabija za konačnih 2:1.

Pročitaj »

Treće kolo Lige prvaka

pasalic

Odigrano je treće kolo u natjecanju po skupinama nogometne Lige prvaka koje je bilo najučinkovitije do sad sa čak 59 postignutih golova.