Naslovna > Sport

Sport

Vatreni pokazali pravo lice

HN20210907184580

Nakon dužeg perioda slabe učinkovitosti i mlake igre, Hrvatska je konačno upisala uvjerljivu pobijedu protiv Slovenaca u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022.

Pročitaj »

Šandor ‘dobacio’ srebro

atletika_disk_VELIMIR_SANDOR_srebro1097-2_v-1436-1292

Hrvatski paraolimpijac Velimir Šandor osvojio je srebrnu medalju u bacanju diska u kategoriji F52, osvojivši tako prvo odličje za Hrvatsku na Paraolimpijskim igrama u Tokiju.

Pročitaj »

Šerif razmontirao Plave

HNL: Hrvatski dragovoljac - Dinamo

Nogometaši zagrebačkog Dinama u prvoj su utakmici posljednjeg, 4. pretkola Lige prvaka izgubili na gostovanju kod Šerifa u Tiraspolu sa 3-0 (1-0).

Pročitaj »

It’s coming to Rome!

SEI_87095497

Iako su Englezi poveli već u 2. minuti, Talijani su uspijeli razbiti engleski bunker pogotkom Bonuccija u 67. minuti. Nakon tog pogotka, Engleska više nije izgledala dobro na terenu, a Talijani su preuzeli glavnu riječ.

Pročitaj »

Dinamo pobijedio Valur

Prvo pretkolo Lige prvaka, Dinamo - Valur

S rezultatom 3:2 GNK Dinamo upisao je pobjedu nad islandskim Valurom.

Pročitaj »

Italija u finalu Eura

penlz

Znamo prvog finalista ovogodišnjeg Eura. Italija je napetim penalima nadigrala Španjolce koji se pozdravljaju, ali uz ipak dobar dojam i veliku nadu u budućnost.

Pročitaj »

Poznati svi četvrtfinalisti

UEFA-Euro-2020

Nakon teške utakmice pune ozljeda, Ukrajina je svladala Švedsku s pogotkom u produžecima za konačni rezultat 2:1. U popodnevnom srazu Engleska je s dva gola zaustavila Njemačku i plasirala se u četvrtfinale. Konačno znamo zadnjih osam!