Naslovna > Program
radiostudent_logo
  • Ponedjeljak »
  • Utorak »
  • Srijeda »
  • Četvrtak »
  • Petak »
  • Subota »
  • Nedjelja »
08:00 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Jutarnji program
10:00 Vijesti
10:05 Jutarnji program -
11:00 Vijesti
11:05 Sportske vijesti

11:15 Abeceda nezavisne kulture
12:00 Vijesti
13:00 Vijesti
13:05 Zvučni Zid
14:00 Vijesti
14:05 Vijesti iz kulture

15:00 Vijesti
15:10 Muskulfiber
16:00 Sve u 16

16:20 Strah od slobode
17:00 Zagrebačka Petarda

17:30 Ludwine Kronike
19:00 Zvjezdoznanci
20:00 Zion Radio

22:00 Kristalni Oscilator

08:00 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Jutarnji program
10:00 Vijesti
10:05 Jutarnji program
11:00 Vijesti
11:05 Sportske vijesti
12:00 Vijesti

12:05 Referada (studentske vijesti)

12:15 Radio Borba
13:00 Vijesti
13:05 Zvučni Zid
14:00 Vijesti
14:05 Vijesti iz kulture

14:15 A Gdje Su Kitovi?
15:00 Vijesti

15:10 Generalna proba
16:00 Sve u 16

17:00 Zagrebačka Petarda

17:30 Ispod Radara
18:30 Ušesluh

20:00 Komodore64

22:00 Valna Duljina

00:00 Zero Show

08:00 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Jutarnji program
09:30 Referada
09:35 Jutarnji program
10:00 Vijesti
10:05 Jutarnji program
11:00 Vijesti
11:05 Sportske vijesti
11:30 Zdravo
12:00 Vijesti

12:05 Referada (studentske vijesti)
12:15 Studomat
13:00 Vijesti
13:05 Zvučni Zid
14:00 Vijesti
14:05 Vijesti iz kulture
15:00 Vijesti

15:10 Euforija

16:00 Sve u 16

16.20 Širenje područja borbe
17:00 Zagrebačka Petarda

18:00 Izvorišta

19:00 300wata (LIVE bendovi)
20:00 STANK
22:00 Bamalama

08:00 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Jutarnji program
10:00 Vijesti
10:05 Jutarnji program
11:00 Vijesti
11:05 Sportske vijesti

11:30 Hodalica
12:00 Vijesti

12:05 Referada (studentske vijesti)

12:15 Foršpan

13:00 Vijesti
13:05 Zvučni Zid
14:00 Vijesti
14:05 Vijesti iz kulture

14:30 Studomat

15:00 Vijesti
16:00 Sve u 16
17:00 Zagrebačka petarda

17:10 Val razuma

18:00 Jeboton Show

19:00 Blackout Rap Show

20:30 MixTape Session
22:00 Konoplja na radiju

00:00 Late Nite Zvučni Zid

08:00 Jutarnji program
09:00 Vijesti
09:05 Jutarnji program
09:35 Jutarnji program
10:00 Vijesti
10:05 Iskopčani Petak
11:00 Vijesti
11:05 Sportske vijesti
12:00 Vijesti

12:05 Referada (studentske vijesti)
12:15 Kulturizacija
13:00 Vijesti
13:05 Zvučni Zid
14:00 Vijesti
14:05 Vijesti iz kulture
15:00 Vijesti
15:10 Muskulfiber
16:00 Sve u 16

17:00 Zagrebačka Petarda

17:10 Znanost na eteru

18:00 Ravno Do Sna
18:30 3600 Sekundi

00:00 Glazbeni Program Radio Studenta

13:00 Homo Politicus

13:30 Glazbeni Program Radio Studenta

17:00 Radio Vibrator

17:10 Glazbeni Program Radio Studenta

00:00 Glazbeni Program Radio Studenta

24:00 Eksperimentalni studio

01:00 Glazbeni Program Radio Studenta